InformacjeAby rozpocząć test
uzupełnij pole poniżej

Więcej (Dlatego wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych w rozumieniu ustawy oświadczeniu usług drogą elektroniczną wysyłanych przez TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5, na podany przeze mnie adres mailowy. Zostałem poinformowany, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, oraz że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na działania, które zostały podjęte przed tą czynnością.)

Więcej (Zostałem poinformowany, że mogę wycofać tak udzieloną zgodę w dowolnym momencie, oraz że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na działania, które zostały podjęte przed tą czynnością.)
Administratorem Twoich danych osobowych, czyli podmiotem decydującym o celach i sposobach ich przetwarzania jest TestArmy Group S.A. z siedzibą we Wrocławiu (53 -238), przy ul. Petuniowej 9/5. Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas zgodnie z przepisami prawa, w celu realizacji zamówionej usługi, a także w celach marketingowych, o ile wyraziłeś na to zgodę. Dostęp do Twoich danych będą miały podmioty wspierające nas w świadczeniu usług drogą elektroniczną. Podanie danych osobowych zawartych w formularzu jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo dostępu do Twoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, wniesienia sprzeciwu oraz przenoszenia danych. Więcej informacji znajdziesz tutaj... W razie jakichkolwiek pytań, napisz do nas pod adres:[email protected]

Krok 1. Podaj dane osobowe

Krok 2. Odpowiedz na pytania:

1 . Jaki jest numer miejsca parkingowego?

2 . Które zwierzę nie pasuje do pozostałych?

3 . Podaj wynik równania?

4 . Podaj kolejny element ciągu: 21, 20, 18, 15, 11... ?

5 . Który element nie pasuje do pozostałych?

6 . W sklepie z torebkami pojawiła się klientka i wybrała torebkę za 67 zł, płacąc za nią banknotem stuzłotowym. Niestety ekspedientka akurat nie miała drobnych, wobec tego wybiegła do pobliskiego zakładu fryzjerskiego, by rozmienić "setkę". Po chwili wróciła, wydała resztę, a zadowolona klientka opuściła sklep. Nim upłynęła minuta, wpadł fryzjer z pretensjami, że banknot, który mu wręczyła, jest fałszywy i wobec tego należy mu się 100 zł. Banknot rzeczywiście okazał się fałszywy. Oszukana ekspedientka usiadła przygnębiona i zaczęła liczyć ile straciła na nieuczciwości klientki, bo to i torebkę jej wydała i resztę, a teraz jeszcze fryzjerowi trzeba oddać 100 zł. Liczy, liczy i coś nie może się doliczyć, bo wypadają jej różne sumy. Ile wynosiła jej strata?

Krok 3. Odpowiedz na pytania:

1 . Które z poniższych nie jest przeglądarką?

2 . USB to:

3 . Który z poniższych formatów jest formatem graficznym?

4 . Jaka wersja Androida jest najbardziej aktualna?

5 . Która z poniższych odpowiedzi nie jest nazwą systemu operacyjnego dla platform mobilnych?

6 . Jaki adres URL ma Facebook?

Krok 4. Zadanie dla chętnych

Przetestuj poniższy formularz i znajdź jak najwięcej błędów. Opisz znalezione błędy, tak aby programista mógł je poprawić. Zadanie potraktuj jako formę sprawdzenia siebie w roli testera.

Dodaj błędy


X
addDodaj kolejny

Krok 5. Już ostatni! Opowiedz coś o sobie :)

1. Skąd pomysł na wypełnienie testu?

2. Czym się obecnie zajmujesz?
3. Jak bardzo w skali 1-5, interesuje Cię udział w szkoleniu dla początkujących testerów?

Wcale mnie nie interesuje

Bardzo mnie interesuje

4. Co powstrzymuje Cię przed udziałem w szkoleniu?

5. Miejsce na Twoje uwagi
6. Czy chcesz telefonicznie porozmawiać o tym jak wejść w zawód testera oprogramowania?

Dziękujemy!

Twoje odpowiedzi sprawdzają mentorzy. W ciągu 2 dni roboczych otrzymasz maila, z uzyskanymi wynikami. Jeśli w ciągu 2 dni roboczych nie otrzymasz maila, sprawdź proszę na swojej poczcie inne foldery niż główny np. „oferty”.


Chcesz pracować jako tester oprogramowania? Z rzeczy przydatnych polecamy:

  • Rozmowę z naszym konsultantem – poznasz odpowiedź na pytania dotyczące tego, jak wygląda zawód testera oprogramowania i jak nim zostać. Kliknij w link i zaplanuj rozmowę w kalendarzu.
  • Nasz osobisty blog – znajdziesz tam artykuły o testowaniu, pierwszych krokach w branży, a także wywiady z ludźmi z branży i nowinki.
  • Kanał You Tube – oferuje szeroki wybór nagrań z webinarów prowadzonych przez znane osobistości oraz Q&A początkującego testera.
  • Fanpage na Facebooku – znajdziesz tam prasówki, żarty testerskie i oferty pracy.
  • Grupę – Tester Oprogramowania – wsparcie na starcie - miejsce wzajemnej dyskusji, wsparcia i pociechy Juniorów.
  • Nasz szkoleniowy sklep – a zwłaszcza szkolenie: Akademia Testowania (ISTQB Foundation Level). To najczęściej wybierane szkolenie przez początkujących testerów.

Wróć na stronę główną